Head Hunting

Oprócz głównej mojej działalności na polu doradztwa przemysłowo-gospodarczego, zajmuję się również pozyskiwaniem pracowników: Top Managerów, Dyrektorów, Kierowników, Inżynierów i Specjalistów różnych branż. Potrafię bezbłędnie:

  • wyszukać odpowiedniego kandydata na rynku pracy,
  • doradzić jakiego kandydata powinno się szukać na dane stanowisko,
  • pomóc w zdefiniowaniu profilu idealnego kandydata,
  • przeprowadzić rozmowy kwalifikacyjne,
  • ocenić i rozdzielić wiedzę teoretyczną od praktycznych umiejętności,
  • uzyskać informacje istotne dla przedsiębiorcy (np. wiarygodne opinie z poprzednich miejsc pracy),
  • wynegocjować korzystne warunki zatrudnienia (kontrakty managerskie),
  • zweryfikować umiejętności pracownika.

Dodatkowo już po zwerbowaniu na specjalne życzenie klienta:

  • przygotować kandydata na pracownika z uwzględnieniem specyfiki przedsiębiorstwa
  • przeprowadzić szkolenia w/g wymogów klienta-pracodawcy

Niniejsze usługi świadczę w oparciu o szeroką wiedzę i doświadczenie zdobywane nie jako "Head Hunter", czy też Specjalista od HR, tylko jako Konsultant, Inżynier i Manager projektów oraz Prezes Zarządu. Celem moich działań jest usprawnianie funkcjonowania najważniejszych struktur przedsiębiorstw. Na potrzeby realizowanych projektów muszę pozyskiwać wysoko wykwalifikowanych specjalistów lub sam przygotowywać od podstaw młodych i ambitnych pracowników. Projekty te są realizowane w niemal wszystkich strukturach przedsiębiorstw, co wymusza konieczność ciągłego poszerzania specjalistycznej wiedzy na poziomie operacyjnym jak i zarządczym.

W związku z pełnieniem przez kilka lat funkcji Prezesa Zarządu w spółce, świadczącej swoje usługi w międzynarodowych koncernach, w której stawiano bardzo wysokie wymagania w stosunku do członków Zarządu, zdobyłem doświadczenie, dzięki któremu wiem kogo i jak wybierać na top managerów w firmach. Bazując na tym doświadczeniu potrafię pozyskiwać odpowiednie osoby na stanowiska w Zarządach, Dyrektorów Operacyjnych jak i szefów głównych pionów przedsiębiorstwa (Produkcja, Jakość, Logistyka, Rozwój i Konstrukcja, Sprzedaż i Marketing)

W ramach świadczonych przeze mnie usług gruntownie weryfikuję rzeczywiste umiejętności kandydata, sprawdzając czy jego wiedza ogranicza się tylko do znajomości fachowego słownictwa, czy też jest to wiedza, którą potrafi on wykorzystać w praktyce.

Kandydaci, których werbuję i proponuję swoim klientom są nastawieni na ciągły rozwój przedsiębiorstwa i realizowanie ambitnych zadań. Proponowane przeze mnie osoby potrafią wnieść znacznie więcej wartości dodanej do firmy niż osoba zwerbowana w klasyczny sposób, stosowany przez specjalistów HR. Gwarantuję Państwu profesjonalne wykonanie zlecenia z pełną satysfakcją zarówno dla pracodawcy jak i zatrudnianego pracownika.

Wartym podkreślenia jest też to, że "Head Hunting" nie jest moim głównym zakresem działalności i dlatego mogę do tego obszaru działalności podejść bardzo indywidualnie. Wszyscy klienci z którymi współpracuję, otrzymują najwyższej jakości usługę przy jednoczesnej zachowaniu pełnej poufności.

Dla klientów z którymi współpracuję w zakresie doradztwa przemysłowo-gospodarczego, jako konsultant i trener, gwarantuję obustronną "nienaruszalność" własnych pracowników.

Dysponuję już sporą grupą specjalistów gotowych podjąć/, zmienić pracę, być może są to właśnie tacy pracownicy, jakich Państwo poszukujecie. Służę pomocą natychmiast, proszę o kontakt w tej sprawie.

 

Zostańmy w kontakcie

Na skróty